Tanečnice

Go-Go tanečnice jsou vhodné na každou diskotéku, firemní večírek i na jinou párty, kde je potřeba rozproudit atmosféru. Naše atraktivní dívky mají profesionální přípravu a rádi Vám svojí taneční show předvedou. Každou taneční serií se ukáží v jiném kostýmu. Toto vystoupení je vhodné na akce formálnějšího typu, kde je smíšené publikum a není zde vhodné vystoupení topless tanečnic.

Topless tanečnice. Jejich vystoupení je obdobné jako u go-go tanečnic, zde si však Vámi vybrané dívky na konci každé taneční serie sundají vršek a ukáží tak své bujné poprsí, čímž potěší určitě především pány.

Některé z našich dívek jsou absolventky taneční konzervatoře a tak Vám můžeme také zajistit ukázky různých společenských tanců. Naše tanečnice se mohou pochlubit řadou cen v tanečních soutěžích.

Délka vystoupení tanečnic je nejčastěji čtyři hodiny.

// 24. 4. 2016 09:51:02

Představujeme Vám novou slečnu Ninu. Veškeré informace a fotky najdete v kategorii ženy....
// 22. 1. 2014 13:20:27

Novou tvář agentury, velice milou, přirozeně hezkou a inteligentní studentku Moly najdete zde v novinkách a více podrobností o ní na našich stránkách ...
// 14. 8. 2011 22:56:13

Atraktivní hostesky dodají každému podniku profesionální ráz. Zajišťujeme řadu společenských akcí jako jsou plesy, rauty, sportovní utkání, vernisáže,...

vice

vice

vice