LADIES PARTY

LADIES PARTY
VÍCE FOTOGRAFIÍ
Objednat
Všem dámám určitě dobře známá a oblíbená podíváná. Jedná se o asi dvou hodinové vystoupení několika profesionálních striptérů doplněné moderátorem a soutěži. Přístup na toto párty mají pouze ženy, kterým tak nic nebrání rozjet zábavu naplno.

SHOW V LIMUZÍNĚ

SHOW V LIMUZÍNĚ
VÍCE FOTOGRAFIÍ
Objednat
Potřebujete luxusní odvoz nabo se jen tak projet noční Prahou? Objednejte si limuzínu ( 7 osob ) nebo větší Hummer ( 13 osob ) , chlazené šampaňské a naše dívky, které Vám cestu zpříjemní erotickými doteky, striptýzem, autoerotikou, lesbi show a jiným vystoupením. Určitě budete středem pozornosti.

STRIPTÝZ NA VLTAVĚ

STRIPTÝZ NA VLTAVĚ
VÍCE FOTOGRAFIÍ
Objednat
Velmi oblíbenou romantickou projížďku parníkem po Vltavě můžete doplnit nejen dobrým rautem, ale také okořenit špetkou erotiky. Vybrané slečny Vám předvedou dámský striptýz, autoerotiku, lesbi show i jiná vystoupení. Celou atmosféru můžou doplnit kostýmem námořnice.

BODYPAINTING

BODYPAINTING
VÍCE FOTOGRAFIÍ
Objednat
Bodypainting, neboli malování na tělo je zajímavou podívanou. kdy malíř zdobí většinou ženské tělo. Dívka může být dle Vašeho výběru nahoře bez, nebo úplně nahá. Další možností této show je, že sami účastníci akce mohou na dívku malovat. Doporučení naší agentury je dívku pomalovat například logem Vaší firmy a využít jako hostesku na firemním večírku. Tato nádherná "živá reklama" jistě zaujme každého návštěvníka akce.

SHOW S HADEM

SHOW S HADEM
VÍCE FOTOGRAFIÍ
Objednat
Přemýšlíte, jaké vystoupení vybrat? Striptýz jste již viděli mnohokrát. Zkuste naši slečnu s hadem Sharah. Celé show včetně kostýmu, hudby i břišního tance je naladěno do orientu. Svléká se pouze slečna, ne had. Ten vytváří zcela mimořádnou atmosféru. Toto vystoupení lze přizpůsobit také do decentnější společnosti, kdy slečna zůstane po celou show oblečena v kostýmu, nebo sundá pouze " vršek ".

XXL STRIP

XXL STRIP
VÍCE FOTOGRAFIÍ
Objednat
Myslíte si, že jste již viděli opravdu všechno? Opak je pravdou! Tato dáma se jmenuje Sugar a ukáže Vám, že nějaké to kilo navíc není žádná překážka na rozjetí pořádné taneční show. Na vlastní oči spatříte odhalené " 140 kilo živé váhy ".

BARMANSKÉ SHOW

BARMANSKÉ SHOW
VÍCE FOTOGRAFIÍ
Objednat
Barmanské show je atraktivní podívaná na podnikové a společenské akce, kde striptýz a nahota slečen není tím pravým. Můžete nejprve spatřit šikovnost barmanů a potom již ochutnávat Váš oblíbený nápoj, který Vám s radostí a dovedností namíchají.
// 24. 4. 2016 09:51:02

Představujeme Vám novou slečnu Ninu. Veškeré informace a fotky najdete v kategorii ženy....
// 22. 1. 2014 13:20:27

Novou tvář agentury, velice milou, přirozeně hezkou a inteligentní studentku Moly najdete zde v novinkách a více podrobností o ní na našich stránkách ...
// 14. 8. 2011 22:56:13

Atraktivní hostesky dodají každému podniku profesionální ráz. Zajišťujeme řadu společenských akcí jako jsou plesy, rauty, sportovní utkání, vernisáže,...

vice

vice

vice